Arleta Babska - psycholog w trakcie całościowego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie psychodynamicznym, trener kompetencji psychospołecznych

Ukończyłam studia psychologiczne oraz biologiczne na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Jestem także absolwentką Szkoły Trenerów Metrum w Katowicach. Aktualnie uczestniczę w całościowym szkoleniu w nurcie psychodynamicznym organizowanym przez Klinikę Psychiatrii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Niemal 10 lat pracowałam w biznesie, gdzie zajmowałam się szeroko pojętą sprzedażą, marketingiem, promocją marki oraz koordynowaniem zespołów pracowniczych. Przez ten czas poznałam fantastycznych ludzi, wiele się nauczyłam, ale też zrozumiałam, że pragnę robić coś więcej, coś co pozwoli mi wykorzystać moją wiedzę umiejętności w pracy na rzecz drugiego człowieka.

Moje doświadczenie psychologiczne zdobyłam w Szpitalu Uniwersyteckim im. Antoniego Jurasza w Bydgoszczy, Placówce Opiekuńczo – Wychowawczej oraz placówkach oświatowych.

Psychologia jest moją pasją, stała się też zawodem i sposobem na życie. Dzięki temu, że odważyłam się zainwestować w marzenia jestem obecnie tu, gdzie zawsze chciałam. Obecnie pracuję z dorosłymi i dziećmi, wspieram ich w trudnych momentach życiowych, pomagam zrozumieć, dostrzec, wyciągnąć wnioski, dokonać zmiany. Moja praca jest dla mnie źródłem satysfakcji, zapewnia poczucie spełnienia, a także dostarcza motywację do ciągłego pogłębiania wiedzy i rozwoju osobistego.


Powrót